Fotbalová návštěva u primátora města

27/8 2014

Delegaci pořadatelů a účastníků XXII. ročníku fotbalového turnaje Kouba Cup starších žáků do 15 let, který se hraje od 26. do 28. srpna v Ostravě a okolních obcích, přijal 27. srpna primátor Petr Kajnar. Akce se koná s podporou statutárního města Ostravy.

Fotbalová návštěva u primátora města

Primátor Petr Kajnar při debatě s fotbalovými funkcionáři a trenéry. Foto: J. Zerzoň

Na radnici se zástupci družstev reprezentujících všechny kraje České republiky, hlavní město Prahu a Západoslovenský kraj přišli koordinátor Fotbalové asociace ČR pro státní a veřejnou správu Zdeněk Bursa, předseda Výkonného výboru Moravskoslezského krajského fotbalového svazu Martin Bednář a člen řídící komise FAČR pro Moravu a československý internacionál Karel Kula. Petr Kajnar seznámil hosty se současností moravskoslezské metropole, podrobněji se věnoval problematice fotbalu a sportu vůbec ve městě. V neformální diskusi se hovořilo o aktuálních problémech českého fotbalu, jeho financování, obrazu v médiích, výchově mladých talentů, průběhu turnaje Kouba Cup a dalších otázkách zajímajících obě strany.